У даному розділі ви можете знайти інформацію про наступні прилади: Кварцові лампи, бактерицидні лампи, ультрафіолтові лампи, синя лампа, лампа Мініна, лампи для прогрівання, запасні лампи ДРТ-125, ДРТ-240, ДРТ-400, TUV-8, TUV- 15, TUV-30

Кварцові лампи

Призначаються для кварцювання (бактерицидної обробки) приміщень, відкритого опромінення людини для профілактики та лікування шкірних захворювань, компенсації недостатності вітаміну Д в дітей віком. Кварцові ультрафіолетові опромінювачі (кварцові лампи) створюють ультрафіолетове випромінювання, близьке до природного спектру сонячного УФ випромінювання в діапазоні 230-400 нм.

Бактерицидні лампи (бактерицидні опромінювачі)

Моделі відкритого типу використовуються для бактерицидної обробки приміщень без людей. Діапазон УФ випромінювання від 100 до 280 нм з піком 254нм. Застосовуються в лікувальних закладах, дитячих садках, школах, офісах, на виробництві та в домашніх умовах.

Бактерицидні рециркулятори

Це прилади, які ефективно знезаражують повітря у приміщеннях у присутності людей. Це самі бактерицидні опромінювачі, тільки лампи перебувають у закритому корпусі і з допомогою малошумних вентиляторів повітря прокачується вздовж ламп, знезаражуючись. Область застосування аналогічна бактерицидним опромінювачам.

Ультрафіолетовий кварцовий опромінювач Сонечко можна знайти в розділі "Тубус-кварц". Вони відмінно підходять для дітей і використовувати їх можна в домашніх умовах, що дозволяє легко проводити лікування шкірних захворювань. Кожна модель опромінювача має власну інструкцію.

Однозначно відповісти на питання, який ультрафіолетовий опромінювач кращий, неможливо. Техніка повинна підходити під необхідні параметри: використовуватися для опромінення дітей або дорослих, наприклад при вагітності; для дому, приміщення; настільний, настінний, ручний чи портативний.

Часто наші покупці запитують: "Для чого потрібен ультрафіолетовий опромінювач?" Найчастіше його використовують для лікування хвороб: від псоріазу, вітіліго, при аденоїдах, отит, туберкульоз, гайморит, нежить. Також використовують опромінювач від плісняви.

Також розрізняють моделі за способом використання: для верхніх дихальних шляхів, для кімнати, для тіла, носа, новонароджених, дитсадка, знезараження повітря, групових опромінень, для носоглотки, засмаги в домашніх умовах, для води, для автомобілів швидкої медичної допомоги. Визначившись з моделлю ультрафіолетового опромінювача, його вартістю та ціною, ви можете замовити та купити його в нашому інтернет-магазині.

Чи не шкідливе ультрафіолетове опромінювання (відповідь фахівця):

Ультрафіолетове випромінювання може мати як позитивний, так і негативний вплив на організм. Наприклад, він може допомогти виробляти вітамін D, який необхідний для здоров'я кісток і імунної системи. Однак, довготривалий вплив ультрафіолету може призвести до пігментних плям, старіння шкіри, раку шкіри, погіршення зору і інших проблем зі здоров'ям. Тому важливо бути обережним при знаходженні на сонці і використовувати захисні засоби, щоб запобігти негативному впливу ультрафіолету на організм.

Статті по темі ультрафіолетових опромінювачів

У статтях даються прості відповіді на поширені запитання:

  • як вибрати модель опромінювача;
  • як користуватися та застосовувати ультрафіолетові опромінювачі;
  • як працює УФ опромінювач;
  • як часто можна користуватися ультрафіолетовими опромінювачами;
  • як правильно засмагати з використання опромінювача.

Сезон бактерицидных облучателей СТАРТУЕТ!!!

Светолечение. Фототерапия.

Бактерицидная обработка воздуха

Влияние ультрафиолетового излучения

Методики ультрафиолетовой терапии