Як правильно вибрати бактерицидну кварцову лампу для дезінфекції та знезараження повітря у приміщенні.

Детальна інформація щодо КВАРЦЕВИХ ЛАМП, БАКТЕРИЦИДНИХ ЛАМП, РЕЦИРКУЛЯТОРІВ.

 

Загальновідомий той факт, що повітря є універсальним середовищем для поширення інфекцій та захворювань, з ними пов'язаних.
Зі знищенням та повною нейтралізацією таких інфекцій чудово справляються бактерицидні кварцові лампи відкритого та закритого типу.
Розділити кварцові бактерицидні опромінювачі на дві групи – відкриті та закриті – дозволяє їх конструкція.
Специфічною особливістю бактерицидних опромінювачів відкритого типу є те, що потік ультрафіолетового випромінювання від нього поширюється по всьому простору, куди потрапляє світло від бактерицидної лампи. Це найбільш ефективний спосіб знезараження як повітря, так і поверхонь приміщення і навіть предметів у кімнаті.

У рециркуляторах ультрафіолетове випромінювання немає виходу назовні. УФ випромінювання сконцентровано у невеликому замкнутому просторі лампи. Знезараження повітря відбувається так: потік не дезінфікованого повітря надходить через вентиляційні отвори всередину корпусу, всередині УФ лампа дезінфікує повітря в замкнутому просторі УФ лампи, повітря, що продезінфікує, надходить в приміщення. Цей принцип «УФ-випромінювання в замкнутому просторі бактерицидної лампи» дозволяє застосовувати УФ рециркулятори для знезараження повітря навіть у присутності людей.

Щоб ефективно знезаражувати повітря та поверхні приміщень радимо Вам спільно використовувати бактерицидні опромінювачі відкритого та закритого типів.

 

Як діє бактерицидний опромінювач?

Ультрафіолетові промені поширюються по прямій і діють переважно на нуклеїнові кислоти, надаючи на мікроорганізми як шкідливий, патогенний, так і сприятливий і продуктивний вплив. Бактерицидні властивості мають тільки ті промені, які вбираються, поглинаються протоплазмою мікроклітини. На біофізичному рівні ультрафіолетове випромінювання впливає на генетичний або функціональний апарат бактерій: ультрафіолетове випромінювання викликає руйнівне ушкодження ДНК, порушує клітинне дихання та синтез ДНК, що призводить до припинення розмноження мікробних клітин. У цьому процесі для нас як користувачів бактерицидного опромінювача основним є загибель мікробної клітини у першому чи наступних поколіннях!

Яка сила проникнення ультрафіолету?

Сила проникнення ультрафіолетових променів невелика. Щоб не пропустити їх, достатньо навіть тонкий шар скла. Дія променів обмежується поверхнею опромінюваного предмета: ультрафіолетове випромінювання високоактивне, якщо мікроорганізми та частинки пилу розташовані в один шар, при багатошаровому розташуванні ми зустрічаємося з явищем екранування: верхні шари захищають шари нижчележачі.

Чи можуть опромінювач замінити очищувачем повітря?

Ефект фільтрації відсутній. Для здійснення фільтрації УФ опромінювачі включають до складу систем вентиляції з різними фільтрами очищення.

Чи можна використовувати бактерицидні опромінювачі у присутності людей?

УФ випромінювання при попаданні на відкриті ділянки шкіри людини та сітківку очей може спричинити опіки І-ІІ ступеня, загострення серцево-судинних недуг, а в деяких випадках призвести до захворювання на рак.

Відкриті опромінювачі призначаються для знезараження приміщень лише у відсутності людей, відкриті комбіновані лише за короткочасному перебування людей, а закриті у присутності людей.

Знезараження поверхонь, стін та підлоги приміщень може здійснюватися за допомогою відкритих, комбінованих, переносних та пересувних опромінювачів, лише у відсутності людей.

У разі виявлення характерного запаху озону негайно видаліть людей із приміщення та ретельно провітрити його до зникнення запаху озону.

 

Детальна інформація щодо КВАРЦЕВИХ ЛАМП, БАКТЕРИЦИДНИХ ЛАМП, РЕЦИРКУЛЯТОРІВ.