Після успішного проведення клінічних випробувань та внесення до держреєстру медтехніки, прилад для лікування захворювань передміхурової залози ПРОСТАМ успішно використовується в медичних закладах у стаціонарному та амбулаторному режимі, а також у комфортних домашніх умовах під контролем лікаря.
Апарат ПРОСТАМ створений спільними зусиллями провідних конструкторів державного підприємства НОВАТОР та спеціалістів-медиків для лікування та профілактики захворювань передміхурової залози (хронічний простатит; простатовезикуліт; уретропростатит; еректильна дисфункція; доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома))
Лікувальний терапевтичний ефект від використання приладу ПРОСТАМ (від простатиту) заснований на тепловому випромінюванні, імпульсах магнітного поля та вібраційному масажі. Саме завдяки комплексному підходу медичний апарат для лікування простатиту ПРОСТАМ має велику фізіотерапевтичну силу.
Застосування подібних приладів набуває все більшої затребуваності серед лікарів та популярності у пацієнтів.
Прилад для масажу простати складається з аплікатора, який вводиться в пряму кишку та блоку генератора, що підключається до мережі. Під час роботи пристрою поверхня аплікатора нагрівається до температури 38-42°С. Крім того, цей робочий елемент є джерелом магнітного поля та механічної вібрації.
Апарат ПРОСТАМ настільки простий, що пацієнт може використовувати його без сторонньої допомоги.
Принцип роботи пристрою
При лікуванні такого захворювання як простатит основним завданням є зняття запального процесу. У медичній практиці підвищення ефективності дії лікарських засобів часто застосовуються фізіотерапевтичні методи.
Найпоширенішими є:
Теплова дія: покращується кровообіг, стимулюється імунітет у навколишніх тканинах.
Мікромасаж: призводить до відновлення м'язового тонусу органів малого тазу, усуває застійні явища в залозі та сприяє виробленню секрету.
Магнітотерапія: електромагнітне поле має протизапальну, болезаспокійливу, протинабрякову дію.
Апарат для лікування простати «ПРОСТАМ» має всі вищеперелічені характеристики. Комплексна терапія дозволяє за короткий термін досягти повного одужання. А терапевтичний ефект зберігається триваліший час.
Деякі процедури (наприклад, пальцевий масаж передміхурової залози) можуть викликати у чоловіків досить неприємні відчуття, як фізичні, а й моральні. Використання пристрою «ПРОСТАМ» дозволить уникнути такого дискомфорту та якісно пройти весь курс лікування.
Особливості використання та протипоказання
Показання до застосування пристрою «ПРОСТАМ» є:
- хронічний простатит;
- простатовезикуліт;
- уретропростатит;
- еректильна дисфункція;
- доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома) і натомість хронічного простатиту.
Застосування приладу підходить для профілактики захворювань простати та застійних явищ у ній. Він не тільки попередить розвиток хвороби, але покращить роботу всієї сечостатевої системи чоловіка.
Перед використанням приладу слід обов'язково проконсультуватися з лікарем.
Апаратне лікування простатиту має деякі протипоказання:
- гострий простатит;
- хронічний простатит у фазі загострення;
- злоякісні новоутворення простати;
- активний туберкульоз чи підозри на туберкульоз простати;
- гострі запальні захворювання прямої кишки;
- злоякісні новоутворення прямої кишки
Завдяки цьому апарату у чоловіків зменшуються хворобливі відчуття, покращується робота органів малого тазу, нормалізується ерекція. Це сприятливо позначається на загальному самопочутті пацієнта та його якості життя.