Електрод самоклеючий 100×50 мм
Самоклеючий електрод 100×50 мм для електротерапії
Самоклеючий електрод 100×50 мм — змінний контактний електрод для сумісних апаратів електротерапії та фізіотерапії. Використовується для передачі електричного імпульсу від апарата до вибраної ділянки тіла під час проведення процедур.
Завдяки розміру 100×50 мм електрод має більшу площу контакту порівняно з моделлю 50×50 мм і зручний для розміщення на більших ділянках тіла. Самоклеюча контактна поверхня забезпечує фіксацію електрода на шкірі без використання додаткових ременів або бинтів.
Особливості
- розмір електрода — 100×50 мм;
- прямокутна форма;
- самоклеюча контактна поверхня;
- збільшена площа контакту;
- для сумісних фізіотерапевтичних апаратів;
- ціна вказана за 1 шт.
Застосування
Перед використанням необхідно перевірити сумісність електрода з конкретним апаратом і дотримуватися інструкції до обладнання. Електрод розміщується на чистій сухій шкірі в зоні проведення процедури.
Після використання електрод слід зберігати відповідно до рекомендацій виробника та захищати контактну поверхню від забруднення і висихання.
Відгуки
Ще немає відгуків

Доступна покупка частинами від Monobank для обраних товарів