Физиотерапевтический комплекс ComboRehab² PRO Vac CT2201

0 Рейтинг
124990 грн
В наявності
Артикул: 1142
- Комбо: електро-, УЗ- та вакуум-терапія - 2 канали + ультразвук 1 і 3 МГц - 141 програми, сенсорне керування - Таймер процедур до 30 хв
Додатковий комплект
 Повертатися до: Комбінована терапія

ComboRehab² PRO Vac CT2201 — професійний фізіотерапевтичний комплекс, який поєднує ультразвукову терапію, двоканальну електротерапію, комбіновані процедури та чотириканальний вакуумний модуль. Апарат призначений для оснащення фізіотерапевтичних і реабілітаційних кабінетів, медичних центрів та клінік.

Комплекс підтримує ультразвукові частоти 1 і 3 МГц, безперервний та імпульсний режими, широкий вибір форм лікувального струму і проведення електротерапії за допомогою звичайних або вакуумних електродів. Керування основними функціями здійснюється через кольоровий сенсорний екран діагоналлю 7 дюймів.

Можливості ComboRehab² PRO Vac CT2201

  • ультразвукова, електрична, комбінована та вакуумна терапія;
  • два незалежні канали електротерапії;
  • чотири канали підключення вакуумних електродів;
  • ультразвук із частотою 1 або 3 МГц;
  • безперервний та імпульсний режими ультразвуку;
  • 141 готовий терапевтичний протокол;
  • збереження до 60 користувацьких протоколів;
  • кольоровий сенсорний екран 7 дюймів;
  • водозахищений ультразвуковий аплікатор IPX7;
  • контроль контакту, температури та швидкості переміщення аплікатора;
  • безперервний і пульсуючий режими вакууму;
  • індивідуальне керування вибраними вакуумними каналами;
  • автоматична система керування резервуаром для рідини.

Чотири види терапії в одному комплексі

ComboRehab² PRO Vac CT2201 дозволяє проводити ультразвукову терапію, двоканальну електротерапію, комбіновані процедури та електростимуляцію з використанням вакуумних електродів. Така конфігурація розширює можливості фізіотерапевтичного кабінету та дозволяє вибирати відповідний спосіб впливу залежно від призначення спеціаліста.

У комбінованому режимі металева поверхня ультразвукового аплікатора виконує функцію одного з електродів. Завдяки цьому ультразвуковий вплив та електрична стимуляція можуть застосовуватися одночасно в одній зоні.

Вакуумна електротерапія

Головна відмінність CT2201 від базової моделі CT2200 — наявність вакуумного модуля VAM200. Він підтримує чотири канали підключення вакуумних електродів і дозволяє проводити електротерапію без використання фіксувальних ременів.

Вакуумні чашки утримуються на поверхні тіла завдяки регульованому розрідженню. Ритмічний вплив сприяє локальному посиленню кровообігу та поліпшенню контакту електрода зі шкірою. Стимулювальний струм подається через вологі губки, встановлені всередині вакуумних чашок.

Модуль підтримує безперервний і пульсуючий режими вакууму. Рівень розрідження та параметри пульсації регулюються ступінчасто, а вибраними каналами можна керувати індивідуально. Конструкція модуля оптимізована для зменшення шуму та вібрації під час процедури.

Вбудована система збору рідини захищає вакуумний насос від потрапляння води. Керування резервуаром здійснюється автоматично.

Ультразвукова терапія 1 і 3 МГц

Ультразвуковий аплікатор працює на частотах 1 і 3 МГц. Частота 1 МГц використовується для впливу на глибше розташовані тканини, а 3 МГц — для роботи з поверхневими структурами. Спеціаліст може вибрати безперервний або імпульсний режим і налаштувати робочий цикл відповідно до призначеної методики.

Стандартний аплікатор має ефективну площу випромінювання 5 см² і ступінь захисту IPX7, завдяки чому підходить для проведення процедур у водному середовищі. Вбудований дисплей аплікатора показує:

  • якість акустичного контакту з поверхнею;
  • швидкість переміщення аплікатора;
  • температуру;
  • час до завершення процедури.

Після завершення сеансу комплекс може сформувати карту розподілу ультразвукової енергії в обробленій зоні. Вона допомагає спеціалісту оцінити рівномірність проведення процедури.

Двоканальна електротерапія

Два незалежні канали дозволяють одночасно проводити процедури з різними параметрами. ComboRehab² PRO Vac CT2201 підтримує 50 типів і варіантів лікувального струму, серед яких:

  • інтерференційні струми IFC-4P та IFC-2P;
  • TENS і NMES;
  • російська стимуляція;
  • мікрострумова терапія;
  • діадинамічні та гальванічні струми;
  • фарадична і високовольтна стимуляція;
  • імпульсні струми;
  • іонофорез та інші режими.

У пам’яті комплексу передбачено 141 готовий терапевтичний протокол. Спеціаліст також може створити та зберегти до 60 власних протоколів з індивідуально підібраними параметрами.

Показання до застосування

Залежно від вибраного методу терапії та призначених параметрів комплекс може застосовуватися для:

  • симптоматичного зменшення хронічного, посттравматичного та післяопераційного болю;
  • розслаблення м’язових спазмів;
  • профілактики або уповільнення атрофії м’язів унаслідок бездіяльності;
  • відновлення нервово-м’язового контролю;
  • підтримання або збільшення амплітуди рухів;
  • збільшення сили та витривалості м’язів;
  • поліпшення місцевого кровообігу;
  • реабілітації після травм м’язів і зв’язок;
  • фізіотерапії при бурситі, капсуліті, епікондиліті й тендиніті;
  • роботи з контрактурами та рубцевими змінами тканин.

Професійне застосування та безпека

ComboRehab² PRO Vac CT2201 є професійним медичним обладнанням. Процедури повинні проводитися кваліфікованим спеціалістом після визначення показань, виключення протипоказань і вибору індивідуальних параметрів впливу.

Електротерапію не застосовують пацієнтам із кардіостимуляторами, імплантованими дефібриляторами та іншими електронними імплантами. Не допускається розміщення електродів на передній поверхні шиї, через грудну клітку, на пошкоджених або інфікованих ділянках шкіри та поблизу злоякісних утворень.

Вакуумні електроди не встановлюють на ділянках із пошкодженою шкірою, вираженими судинними порушеннями, схильністю до кровотеч або зниженою чутливістю. Ультразвуковий вплив не проводять у ділянці очей, головного мозку, серця, статевих залоз, плода та злоякісних утворень. Повний перелік протипоказань і попереджень наведено в інструкції виробника.

Часті запитання про ComboRehab² PRO Vac CT2201

Чим CT2201 відрізняється від ComboRehab² PRO CT2200?

Модель CT2201 додатково оснащена вакуумним модулем VAM200 із чотирма каналами підключення. Він дозволяє проводити електротерапію за допомогою вакуумних електродів, які фіксуються на тілі завдяки регульованому розрідженню.

Скільки вакуумних електродів можна підключити одночасно?

Вакуумний модуль підтримує чотири канали. До комплектації входять чотири вакуумні чашки діаметром 60 мм, чотири губки та чотири з’єднувальні шланги.

Які види терапії підтримує комплекс?

Апарат дозволяє проводити ультразвукову терапію, двоканальну електротерапію, комбіновані процедури та електростимуляцію з використанням вакуумних електродів.

Чи входить медичний візок до комплектації?

Ні. Медичний візок є додатковою опцією і за потреби замовляється окремо.

Прилад комбінованої терапії ComboRehab² Vac CT2201, в складі: –
Базовий модуль ComboRehab² PRO CT2200 – 1 шт.
Вимикач кола пацієнта – 1 шт.
Кабель живлення – 1 шт.
Ультразвуковий аплікатор 5 см² – 1 шт.
Ультразвуковий гель – 1 шт.
Гумовий електрод 60×90 мм – 2 шт.
Гумовий електрод 70×110 мм – 2 шт.
Чохол-губка для електрода 70×100 мм – 2 шт.
Чохол-губка для електрода 80×120 мм – 2 шт.
Самоклейний електрод 50×50 мм – 4 шт.
Самоклейний електрод 50×100 мм – 4 шт.
Еластичний ремінь 75×1200 мм – 1 шт.
Еластичний ремінь 75×600 мм – 1 шт.
Кабель для електростимуляції – 1 шт.
Провід електрода – 1 шт.
Кабель для комбінованої терапії – 1 шт.
Вакуумний модуль VAM200 – 1 шт.
Вакуумна губка Ø62 мм – 4 шт.
Вакуумна електродна чашка Ø60 мм – 4 шт.
Вакуумний шланг, червоний штекер і сірий кабель – 1 шт.
Вакуумний шланг, чорний штекер і сірий кабель – 1 шт.
Вакуумний шланг, червоний штекер і синій кабель – 1 шт.
Вакуумний шланг, чорний штекер і синій кабель – 1 шт.
Посібник користувача – 1 шт.
Сертифікат відповідності – 1 шт.
Декларація відповідності – 1 шт.
Види терапії – ультразвукова, електротерапія, комбінована, вакуумна
Кількість каналів електротерапії – 2 незалежні
Кількість каналів вакуумної терапії – 4
Режими вакуумної терапії – безперервний і пульсуючий
Регулювання вакууму та пульсації – ступінчасте
Керування вакуумними каналами – індивідуальне
Система збору рідини – резервуар з автоматичним керуванням
Кількість типів і варіантів струму – 50
Готові протоколи – 141
Користувацькі протоколи – до 60
Частота ультразвуку – 1 і 3 МГц
Режими ультразвуку – імпульсний і безперервний
Робочий цикл – 10–100%, крок 10%
Тривалість імпульсу – 0,67–90 мс
Частота модуляції – 10–150 Гц
Ефективна площа стандартного аплікатора – 5 см²
Коефіцієнт неоднорідності променя BNR – менше 5:1
Максимальна інтенсивність у безперервному режимі – 2 Вт/см²
Максимальна інтенсивність в імпульсному режимі – 3 Вт/см²
Ступінь захисту ультразвукового аплікатора – IPX7
Екран – кольоровий сенсорний, 7 дюймів
Живлення – 100–240 В, 50–60 Гц
Розміри базового блока – 197×285×158 мм
Маса базового блока – 2,1 кг
Гарантія на апарат – 18 місяців
Гарантія на комплектуючі – 6 місяців

Залишити відгук

Будьте першим, хто лишить відгук ...
Перше: Оцініть товар. Виберіть оцінку від 0 (найгірше) до 5 зірок (найкраще).
Будь ласка, напишіть (короткий) відгук.... (мін. 0, макс. 2000 символів)

Набрані символи:

 

Відгуки

Ще немає відгуків